Thuzzle i Vecron - mała inwazyjność, duża skuteczność i bezpieczeństwo w zabiegach medycyny estetycznej - Europejskie Centrum Estetyki
16779
post-template-default,single,single-post,postid-16779,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Thuzzle i Vecron – mała inwazyjność, duża skuteczność i bezpieczeństwo w zabiegach medycyny estetycznej

Thuzzle i Vecron – mała inwazyjność, duża skuteczność i bezpieczeństwo w zabiegach medycyny estetycznej

Coraz większą popularnością wśród lekarzy i ich pacjentów cieszą się nieinwazyjne  zabiegi, które są w stanie przywrócić skórze młody wygląd. Zarówno Thuzzle jak  i Vecron opierają swoje działanie na możliwościach regeneracyjnych organizmu, wpisując się tym samym w obecny trend naturalności. To urządzenia stworzone dla  pacjentów, którzy oczekują poprawy wyglądu w sposób naturalny i bez długiego okresu rekonwalescencji.   

Thuzzle to urządzenie wykorzystujące technologie multifali, wytwarzające w  jednej głowicy do czterech fal w całym spektrum średniej częstotliwości, które  działają  w tym samym czasie na różnych głębokościach tkanek. W zależności od  programu mogą działać zarówno na skórę właściwą, stymulując fibroblasty do  produkcji kolagenu i elastyny, a także na tkankę tłuszczową, powodując  rozpad adipocytów. Thuzzle sprawdzi się zarówno w modelowaniu owalu twarzy,  jaki i całej sylwetki, a także w przypadku zabiegów ginekologicznych, ponieważ posiada głowicę do regeneracji pochwy oraz nietrzymania moczu.

Vecron to urządzenie medyczne, które składa się z technologii Needle Shaping,  O.F.F. i CARBOMAX. Połączenie tych metod otwiera nowe horyzonty w medycynie  estetycznej i daje lekarzom szerokie spektrum możliwości kompleksowej poprawy wyglądu swoich pacjentów.

Needle Shaping czyli mikro-przeszczep włókien kolagenowych pozwala na  stopniowe zwiększanie objętość ust, obszarów kości policzkowych i wypełnianie  głębokich blizn. Wykorzystuje prąd o niskim natężeniu, który przepływa  wzdłuż obracających się igieł umieszczonych w skórze. Włókna kolagenowe zwijają się wokół igły, aż utworzą strukturę przypominającą wrzeciono, które staje się naturalnym rusztowaniem podtrzymującym tkanki. Po zabiegach gęstość skóry  znacznie wzrasta, a włókna kolagenowe stają się grubsze i lepiej zorganizowane. To  świetna alternatywa dla nici PDO. Daje natychmiastowy efekt liftingu bez  podawania jakiejkolwiek substancji w głąb skóry. 

O.F.F to urządzenie o podwójnym przeznaczeniu. Służy do redukcji zbędnej tkanki  tłuszczowej oraz eliminacji rozszerzonych naczynek, naczyniaków i  powierzchownych teleangiektazji. Wykorzystuje fale sinusoidalne, które po  dotarciu do tkanek są przekształcone w ciepło prowadząc do apoptozy adipocytów i  lokalnej utraty tkanki tłuszczowej. Jednocześnie fala sinusoidalna jest zdolna do zamknięcia światła naczyń, co przekłada się na skuteczność ich usunięcia.

Technologia Carbomax wykorzystuje możliwościach jakie daje dwutlenek węgla podany podskórnie lub śródskórnie. Zabieg stymuluje syntezę kolagenu, przyczyniając do zwiększenia jędrności i elastyczność skóry. Sprawdzi się także w redukcji sińców pod oczami. Dwutlenek węgla podany w okolicy nagromadzonej tkanki tłuszczowej wywołuje lokalne zwiększenie ciśnienia, co skutkuje  rozerwaniem błony komórkowej adipocytów i zapoczątkowanie procesu lipolizy.

Zabiegi wykonane za pomocą urządzeń  Thuzzle i Vecron są znacznie mniej  inwazyjne, bardziej bezpieczne, a zarazem równie skuteczne, i to bez wykorzystania kwasu hialuronowego, toksyny czy nici PDO. Dają możliwość natychmiastowego odmłodzenia skóry, usuwania licznych defektów urody oraz  modelowania całego ciała.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.