Plexr - Blefaroplastyka Katowice - Europejskie Centrum Estetyki
15579
page-template-default,page,page-id-15579,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Plexr – Blefaroplastyka Katowice

Plexr jest nowym zabiegiem, stanowiącym alternatywę dla chirurgicznej korekty opadających powiek. Plexr, czyli nieablacyjna dynamiczna blefaroplastyka sublimacyjna została opracowana i przetestowana przez włoskich naukowców i jest obecnie wprowadzana w najlepszych klinikach medycyny estetycznej na świecie. Poza korektą powiek, technologia Plexr to także skuteczny sposób na usuwanie przebarwień.

Blefaroplastyka Katowice

Blefaroplastyka KatowiceZabieg unoszący opadające powieki wykonywany jest przy użyciu niewielkiego urządzenia Plexr, tzw. generatora plazmy. Plazma to zjonizowany gaz zawierający w przybliżeniu takie same ilości ładunków dodatnich i ujemnych. Ze względu na specyficzne właściwości nazywany czwartym (obok gazu, cieczy i ciała stałego) stanem skupienia.

 

Dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta, prowadząc do błyskawicznego odparowania zewnętrznych warstw naskórka (tzw. sublimacja). Powoduje to silne napięcie skóry w obszarze poddanym zabiegowi, uniesienie powiek oraz redukcję zmarszczek wokół oczu. Procedurę tę można stosować także przeciwko bliznom, rozstępom czy trądzikowi. Usuwanie przebarwień z użyciem Plexr jest skuteczne nawet w przypadku opornych plam skórnych.

 

Podczas zabiegu lekarz wykonuje w okolicy oczu, przy użyciu generatora, gęstą sieć punktów. Prowadzi to do silnego obkurczenia skóry, co z kolei daje efekt tzw. „otwarcia oka”. Rezultat zabiegu jest porównywalny z chirurgicznym lifingiem powiek. Rezultaty widoczne są już po pierwszej wizycie.

Wskazania

Głównym wskazaniem do skorzystania z zabiegu Plexr są opadające powieki. Technologia ta z powodzeniem znajduje jednak zastosowanie w liftingu dolnej części twarzy oraz leczeniu:

 

  • płytkich i głębokich, utrwalonych zmarszczek w okolicy oczu
  • zmarszczek palacza
  • blizn i rozstępów
  • plam soczewicowatych i opornych przebarwień
  • rogowaceń słonecznych
  • brodawek (płaskie, kurzajki, łojotokowe)
  • trądziku
  • naczyniaków

Blefaroplastyka cena:

PLEXR od 1200 zł