Naturalne Piękno - Europejskie Centrum Estetyki
16422
page-template-default,page,page-id-16422,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-7.7.2,vc_responsive
 

Naturalne Piękno

Małoinwazyjna metoda leczenia wykonywana za pomocą innowacyjnego urządzenia i procedury, dzięki czemu jesteśmy w stanie bez użycia wypełniaczy, mezoterapii oraz toksyny w naturalny sposób wykonać zabieg liftingu twarzy, zrewitalizować skórę, powiększyć usta, poprawić wolumetrię policzków, odmłodzić dekolt, szyję oraz ręce. 

 

Co to jest Needle Shaping?

Jest to technika mikrochirurgiczna, która pozwala na stopniowe zwiększanie objętość ust, okolicy kości policzkowych redukcji zmarszczek i wypełniania głębokich blizn potrądzikowych bez wstrzykiwania materiału uzupełniającego.

 

Jak to działa?

Jest to mikroprzeszczep włókien kolagenowych, który odbywa się dzięki trakcji przez specjalną, bardzo cienką igłę, podobną do tej używanej w akupunkturze,  przez którą płynie prąd z możliwością modyfikacji podstawowych parametrów (modulacja szerokości impulsu i częstotliwość powtarzania impulsu).

 

Prądy mieszane, wzmocnione wzajemnym oddziaływaniem, dostosowane do natężenia, którego pacjent nie odczuwa, z wyjątkiem pewnych szczególnie wrażliwych miejsc, lekko wysuszają elastyczne włókna skóry właściwej i sprawiają, że zaczepiają się one o igłę i wiążą razem tworząc trwały efekt.

Następnie zwijają się z niezwykłą delikatnością, aż utworzą coś na kształt wrzeciona z autologicznego materiału. Siła naciągu musi być taka, aby uzyskać pewną objętość włókien bez ich rozrywania. Tak powstała śródskórna struktura jest idealnym i naturalnym rusztowaniem podtrzymującym i wypełniającym  tkanki.

Vecron-3
Vecron-2
Vecron-1

Zastosowania

  • Korekta hipowolumetrii twarzy
  • Zwiększenie objętości ust
  • Korekta zmarszczek mimicznych
  • Leczenie blizn
  • Utworzenie autologicznych nici włókien kolagenu i elastyny
  • Regeneracja kolagenu
  • Biostymulacja twarzy