Dzień zabiegów natural beauty - Europejskie Centrum Estetyki
17007
page-template-default,page,page-id-17007,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-7.7.2,vc_responsive
 

Dzień zabiegów natural beauty

Idea Natural Beauty

Stoimy za rozpowszechnieniem idei NATURAL BEAUTY jako stylu życia – autentyczności w działaniu, zdrowej miłości do siebie i akceptacji naturalnego ciała i wyglądu.
Zależy nam na oswojeniu kobiet oraz mężczyzn z zabiegami medycyny estetycznej – nieinwazyjnej – jako skuteczniejszej i długotrwałej metody zachowania naturalnego i zdrowego wyglądu. Odchodzimy od klasycznej medycyny estetycznej tj. wypełniaczy, botoksu i inwazyjnych metod anty-aging, stawiając na regeneracyjne właściwości ludzkiego organizmu. To połączenie najnowszych i całkowicie bezpiecznych technologii. Zależy nam na poprawie wyglądu i skóry, nie tylko „na chwilę”, ale tym długofalowym i dlatego stawiamy na jej kondycję „od środka”.

Terapia trwa 3 do 6 miesięcy i przeznaczona jest dla osób świadomych, próbujących uwydatnić swoje piękno w sposób naturalny, bezpieczny i subtelny, a jednocześnie długotrwały. W procedurze bazujemy na możliwościach regeneracyjnych organizmu, znajomości procesów biochemicznych, fizjologii i anatomii człowieka. Jednocześnie wykorzystujemy bardzo innowacyjny sprzęt hi-tech. Procedury dają rezultat w czasie, który w zależności od problemu pozwala cieszyć się efektami przez lata. Poprzez terapię działamy na przyczynę regenerując tkanki, co daje wymierne korzyści i zauważalne zmiany widoczne nie tylko w obrazie usg skóry, ale również “gołym okiem”.

Jakie zabiegi kryją się pod pojęciem NATURAL BEAUTY?

Thuzzle

Koncentrując się w pierwszej kolejności na widocznej regeneracji i odbudowie włókien kolagenowych oraz jednoczesnym pobudzeniu fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego stawiamy na innowacyjne urządzenie THUZZLE.

Technologia urządzenia THUZZLE

Działanie Thuzzle opiera się na wykorzystaniu różnej długości fal elektromagnetycznych w jednej głowicy w tym samym czasie, które po dotarciu do tkanek wywołują w nich wzrost temperatury. Ciepło wpływa na przebudowę skóry właściwiej, stymuluje fibroblasty do tworzenia białek macierzy zewnątrzkomórkowych – głównie kolagenu i elastyny, kwasu hialuronowego czy czynników wzrostu.
Działanie Thuzzle powoduje pobudzenie układu limfatycznego i krwionośnego, a także przyspieszenie metabolizmu w tkankach. Po zabiegu stopniowo zwiększa się gęstość skóry, co przyczynia się do poprawy jej napięcia i wygładzenia zmarszczek, co można zobaczyć w obrazach USG pacjentów.

Zastosowanie urządzenia THUZZLE na twarz

Liczba zabiegów zależy od stanu skóry i efektu, jaki chcemy uzyskać. Standardowo są to 3-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych. Pierwsze rezultaty można dostrzec już po pierwszym zabiegu, jednak na ostateczny efekt należy poczekać do 3 tygodni od ostatniego zabiegu.

Needle Shaping

Kolejny zabieg idealnie wpisujący się w ideę Natural Beauty i medycyny regeneracyjnej to mikroprzeszczep włókien kolagenowych, czyli wytworzenie autologicznych nici kolagenowych. Możemy go wykonać za pomocą urządzenia NEEDLE SHAPING.

 

Technologia NEEDLE SHAPING

Needle Shaping czyli mikroprzeszczep włókien kolagenowych pozwala na stopniowe zwiększanie objętość ust, obszarów kości policzkowych, wypełnianie głębokich blizn i zmarszczek. Wykorzystuje prąd o niskim natężeniu, który przepływa wzdłuż obracających się igieł umieszczonych w skórze. Włókna kolagenowe zwijają się wokół igły, aż utworzą strukturę przypominającą wrzeciono, które staje się naturalnym rusztowaniem podtrzymującym i wypełniającym tkanki. Po zabiegach gęstość skóry znacznie wzrasta, a włókna kolagenowe stają się grubsze i lepiej zorganizowane. To świetna alternatywa dla nici PDO. Daje natychmiastowy efekt liftingu bez podawania jakiejkolwiek substancji w głąb skóry.

Zastosowanie NEEDLE SHAPING

Dla uzyskania pełnego efektu należy wykonać 3 do 4 zabiegów w odstępach 4 tygodniowych. Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, a ostateczny efekt uzyskujemy po około 3 tygodniach od ostatniego zabiegu.

Urządzenie O.F.F

 Technologia urządzenia O.F.F

Technologia urządzenia O.F.F Wykorzystuje fale sinusoidalne ze stałą częstotliwością około 1230kHz, którą urządzenie medyczne przenosi w formie skoncentrowanej energii przez końcówkę wyposażoną w igłę. Fale te zostają przekształcone w ciepło frakcyjne prowadząc do apoptozy adipocytów i lokalnej utraty tkanki tłuszczowej. Ten rodzaj selektywnej dystrybucji ciepła nie obejmuje powierzchownych tkanek skórnych jednocześnie pozwala leczyć wybrane obszary nagromadzenia tkanki tłuszczowej ulokowane w głębi, na przykład w okolicy okołożuchwowej czy podoczodołwej.

Zastosowanie urządzenia O.F.F
• Usunięcie złogów tłuszczu w okolicy okołożuchwowej i podoczodołowej

Dla pełnego efektu wykonujemy 3 do 4 zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych.