Ginekologia estetyczna - obkurczanie pochwy Katowice
15784
page-template-default,page,page-id-15784,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Ginekologia estetyczna

Odmładzanie i obkurczanie pochwy

Obkurczanie pochwy KatowiceThuzzle to pierwsze urządzenie, które w swojej głowicy posiada dwa systemy –głęboki i powierzchowny. Zabieg przy jego wykorzystaniu jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Powoduje zwiększenie elastyczności ścianek, lepsze ich napięcie oraz nawilżenie. Stymuluje także wytwarzanie kolagenu w błonie śluzowej. Ponadto pobudza produkcję glikogenu odpowiedzialnego za nawilżenie pochwy. Pacjentki, które do tej pory skarżyły się na świąd, suchość oraz infekcje odczuwają znaczną poprawę. Wpływa to na polepszenie jakości życia codziennego oraz seksualnego.

Odmładzanie okolic intymnych

Zabieg powoduje napięcie skóry na obszarze zabiegowym, ujędrnienie oraz odmłodzenie zewnętrznych stref intymnych. Dodatkowo dochodzi do rozjaśnienia kolorytu skóry warg sromowych i/lub okolicy intymnej. Wykorzystujemy do tego celu głowicę z usieciowaną falą frakcyjną.

Leczenie nietrzymania moczu

Nietrzymanie moczu zazwyczaj spowodowane jest osłabieniem mięśni dna miednicy oraz rozciągnięciem pochwy. W naszych klinikach używamy urządzenia Thuzzle i jego głowicy dwusystemowej. Zabieg polega na wzmocnieniu ścianek pochwy oraz obszaru ujścia cewki moczowej, co powoduje zmniejszenie jej kąta nachylenia, a tym samym przywraca normalne funkcjonowanie.

Cena

900zł
kolejne zabiegi – 700zł