Ginekologia estetyczna | Europejskie Centrum Estetyki w Katowicach
15784
page-template-default,page,page-id-15784,bridge-core-1.0.5,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Ginekologia estetyczna

Odmładzanie i obkurczanie pochwy

Thuzzle to pierwsze urządzenie które w swojej głowicy posiada dwa systemy głęboki i powierzchowny. Zabieg jest bezbolesny, bez rekonwalescencji. Powoduje zwiększenie elastyczności ścianek, jak również lepsze ich napięcie oraz nawilżenie. Następuje również stymulacja wytwarzania kolagenu w błonie śluzowej. Ponadto obserwujemy pobudzenie produkcji glikogenu odpowiedzialnego za nawilżenie pochwy. Pacjentki, które do tej pory skarżyły się na świąd, suchość oraz infekcje odczuwają znaczną poprawę. Wpływa to na polepszenie jakości życia codziennego oraz seksualnego.

Odmładzanie okolic intymnych

Zabieg powoduje napięcie skóry na obszarze zabiegowym, ujędrnienie oraz odmłodzenie zewnętrznych stref intymnych. Poza tym, dodatkowo dochodzi do rozjaśnienia kolorytu skóry warg sromowych i/lub okolicy intymnej.Wykorzystujemy do tego celu głowicę z usieciowaną falą oraz frakcyjną.

Leczenie nietrzymania moczu

Nietrzymanie moczu zazwyczaj spowodowane jest osłabieniem mięśni dna miednicy oraz rozciągnięciem pochwy. W naszych klinikach używamy urządzenia Thuzzle i jego głowicy dwu systemowej. Zabieg polega na wzmocnieniu ścianek pochwy oraz obszaru ujścia cewki moczowej, co powoduje zmniejszczenie jej kąta nachylenia, a tym samym przywraca normalne funkcjonowanie.

Cena

900zł
kolejne zabiegi – 700zł