O.F.F - Europejskie Centrum Estetyki
16599
page-template-default,page,page-id-16599,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-7.7.2,vc_responsive
 

O.F.F

Czym jest O.F.F.

Fractional Flow Waves to technologia służąca redukcji złogów tłuszczu na twarzy i ciele oraz eliminacji naczynek, naczyniaków i powierzchownych teleangiektazji. Technologia wykorzystuje falę sinusoidalną o stałej częstotliwości z frakcjonalnym przepływem emisji, co drastycznie zmniejsza odczuwanie ciepła odbieranego przez pacjenta i maksymalizuje skuteczność aplikacji.

 

Jak to działa?

O.F.F. tworzy falę sinusoidalną ze stałą częstotliwością około 1230 kHz przy przepływie frakcjonalnym, którą urządzenie medyczne przenosi w formie skoncentrowanej energii przez końcówkę wyposażoną w sterylną i jednorazową igłę. Fale te zostaną przekształcone w ciepło frakcyjne za pomocą efektu Joule’a, które można wykorzystać do nieinwazyjnych zabiegów selektywnej mikro-lipolizy – skierowanej na podskórną tkankę tłuszczową – oraz do usuwania niewielkich naczyniaków, naczyń włosowatych i teleangiektazji. Fale sinusoidalne można programować tak, aby uzyskać różne wyniki w zależności od rodzaju tkanki, czy metody aplikacji.

Zastosowanie i cennik

Powierzchowne zmiany naczyniowe: naczyniaki, naczynia włosowate i teleangiektazje

od 400 zł

 

Skrajnie selektywna mikrolioplastyka służąca eliminacji tkanki tłuszczowej za pomocą hipertermii frakcyjnej. Ten rodzaj selektywnej dystrybucji ciepła nie obejmuje powierzchownych tkanek skórnych jednocześnie pozwala leczyć wybrane obszary nagromadzenia tkanki tłuszczowej ulokowane w głębi, w okolicy okołożuchwowej, podoczodołowej i innych obszarach anatomicznych ( pod pośladkami, na nogach, na brzuchu), pozostawia efekt gładkości, bez zstępów lub blizn zanikowych.

od 800 zł