Needle Shaping - Europejskie Centrum Estetyki
16479
page-template-default,page,page-id-16479,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-7.7.2,vc_responsive
 

Needle Shaping

Co to jest Needle Shaping?

Jest to technika mikrochirurgiczna, która pozwala na stopniowe zwiększanie objętość ust, okolicy kości policzkowych redukcji zmarszczek i wypełniania głębokich blizn potrądzikowych bez wstrzykiwania materiału uzupełniającego.

 

Jak to działa?

Jest to mikroprzeszczep włókien kolagenowych, który odbywa się dzięki trakcji przez specjalną, bardzo cienką igłę, podobną do tej używanej w akupunkturze, przez którą płynie prąd z możliwością modyfikacji podstawowych parametrów (modulacja szerokości impulsu i częstotliwość powtarzania impulsu).
Prądy mieszane, wzmocnione wzajemnym oddziaływaniem, dostosowane do natężenia, którego pacjent nie odczuwa, z wyjątkiem pewnych szczególnie wrażliwych miejsc, lekko wysuszają elastyczne włókna skóry właściwej i sprawiają, że zaczepiają się one o igłę i wiążą razem tworząc trwały efekt.
Następnie zwijają się z niezwykłą delikatnością, aż utworzą coś na kształt wrzeciona z autologicznego materiału. Siła naciągu musi być taka, aby uzyskać pewną objętość włókien bez ich rozrywania. Tak powstała śródskórna struktura jest idealnym i naturalnym rusztowaniem podtrzymującym i wypełniającym tkanki.

Zastosowanie i cennik
  • Korekta hipowolumetrii twarzy od 1000 zł
  • Zwiększenie objętości ust od 800 zł
  • Korekta zmarszczek mimicznych od 1000 zł
  • Leczenie blizn od 300 zł
  • Utworzenie autologicznych nici włókien kolagenu i elastyny od 1000 zł
  • Regeneracja kolagenu od 700 zł
  • Biostymulacja twarzy od 700 zł

Twarz – 1 zabieg

od 600 zł

Szyja – 1 zabieg

od 1000 zł

Dekolt – 1 zabieg

od 900 zł

Powiększanie ust – 1 zabieg

od 600 zł