GMV - Europejskie Centrum Estetyki
16898
page-template-default,page,page-id-16898,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-7.7.2,vc_responsive
 

GMV

Europejskie Centrum Estetyki Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem firmy GMV Italy. W swojej ofercie posiadamy innowacyjne urządzenia: THUZZLE, PLEXR PLUS, PLEXR PRO, VECRON, NEEDLE SHAPING.

 

Nasza oferta powstała z myślą o doposażeniu gabinetów w najnowsze i profesjonalne urządzenia wykorzystywane w zabiegach z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i ginekologii. Stawiamy na rozwój i innowacyjne rozwiązania, czerpiąc wiedzę i inspirację podczas licznych szkoleń, konferencji oraz udział w międzynarodowych targach branżowych. Nasz zespół stanowi wykwalifikowana kadra kosmetologów, szkoleniowców i lekarzy, co zapewnia wysokie wsparcie merytoryczne po zakupie urządzenia. Wszystkim partnerom proponujemy programy lojalnościowe oraz wparcie marketingowe. W przypadku awarii zapewniamy nieodpłatnie zastępcze urządzenie na czas naprawy, dzięki czemu nie są ponoszone dodatkowe koszty związane z utraconą sprzedażą oferowanych usług. Korzystając z innowacyjnych urządzeń GMV zyskają Państwo coraz większe grono zadowolonych klientów, co przekłada się na wynik finansowy firmy.