Thuzzle i Needle Shaping – duet idealny by poprawić owal twarzy - Europejskie Centrum Estetyki
16775
post-template-default,single,single-post,postid-16775,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Thuzzle i Needle Shaping – duet idealny by poprawić owal twarzy

Thuzzle i Needle Shaping – duet idealny by poprawić owal twarzy

Jeśli marzysz o zmianie owalu twarzy, a boisz się skalpela i chcesz uniknąć inwazyjnych operacji plastycznych, koniecznie zapoznaj się z zabiegami jakie oferuje Europejskie Centrum Estetyki. Nasi specjaliści stawiają głównie na naturalne metody stymulacji skóry, które mają za zadanie pobudzenie organizmu do produkcji kolagenu. Do takich zabiegów niewątpliwie należy Thuzzle i Needle Shaping. Obie metody pomogą Ci skutecznie walczyć z oznakami starzenia.

Naturalnym efektem starzenia się organizmu jest utrata jędrności i elastyczności skóry. Wraz z upływem lat zmieniają się proporcje twarzy. Dochodzi do opadania skóry z okolic kości jarzmowych, tworzą się tzw. chomiki. Poszerza się owal twarzy, a linia żuchwy zostaje zaburzona. Tkanka tłuszczowa ulega redukcji,  co jeszcze bardziej uwidacznia spadek napięcia skóry. Rysy twarzy w skutek działania grawitacji i zmniejszenia produkcji kolagenu zaczynają przypominać odwrócony trójkąt. Specjaliści w Europejskim Centrum Estetyki pozwolą zredukować objawy starzenia i przywrócą Twojej skórze młody wygląd.

Jak działa Thuzzle? 

Działanie Thuzzle opiera się na wykorzystaniu różnej długości fal elektromagnetycznych, które po dotarciu do tkanek wywołują w nich wzrost temperatury. Ciepło wpływa na przebudowę skóry właściwiej, stymuluje fibroblasty do tworzenia białek macierzy zewnątrzkomórkowych – głównie kolagenu i elastyny kwasu hialuronowego czy czynników wzrostu. Działanie Thuzzle powoduje także pobudzenie układu limfatycznego i krwionośnego, a także przyspieszenie metabolizmu w tkankach. Po zabiegu stopniowo zwiększa się gęstość skóry, co przyczynia się do poprawy jej napięcia i wygładzenia zmarszczek , co można zobaczyć w obrazach USG pacjentów.

Jak wygląda zabieg?

Przed przystąpieniem do zabiegu specjalista nakłada żel do USG na wybrany obszar, aby zapewnić właściwy kontakt pomiędzy skórą, a głowicą urządzenia. Głowice i parametry zabiegowe dobieramy tak, wybierając odpowiedni program  tak, aby zadziałać na miejsca które chcemy. W tym przypadku działamy na cały przekrój skóry właściwej. Następnie głowica Thuzzle emitująca fale jest kolistymi ruchami przesuwana po skórze. Zabieg nie powoduje uszkodzeń naskórka, jest bezpieczny i bezbolesny. Podczas zabiegu możesz odczuwać delikatne uczucie ciepła, a bezpośrednio po zabiegu Twoja skóra może być lekko zaczerwieniona.

Liczba zabiegów zależy od stanu skóry i efektu, jaki chcesz uzyskać. Pierwsze rezultaty można dostrzec już po pierwszym zabiegu, jednak na ostateczny efekt trzeba poczekać do 3 tygodni od ostatniego zabiegu.

Po zagęszczeniu kolagenu i elastyny wkraczamy z Needle shaping. Needle Shaping czyli mikro-przeszczep włókien kolagenowych pozwala na ułożenie włókien kolagenu i elastyny wektorowo w struktury przypominające wrzeciono. Wykorzystuje się do tego igły i prąd o niskim natężeniu, który przepływa wzdłuż obracających się igieł umieszczonych w skórze. Włókna kolagenowe zwijają się wokół igły, aż utworzą strukturę przypominającą wrzeciono, które staje się naturalnym rusztowaniem podtrzymującym tkanki.  To świetna alternatywa dla nici PDO. Daje natychmiastowy efekt liftingu bez podawania jakiejkolwiek substancji w głąb skóry.Sugerowana liczba zabiegów to 2 -3 w odstępach 20 dni.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.