Thuzzle- innowacyjna technologia do zadań specjalnych - Europejskie Centrum Estetyki
16108
post-template-default,single,single-post,postid-16108,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Thuzzle- innowacyjna technologia do zadań specjalnych

Thuzzle- innowacyjna technologia do zadań specjalnych

Przełomowa technologia opracowana przez włoską firmę GMV oferuje możliwości kompleksowych usług z zakresu pielęgnacji ciała. Thuzzle to urządzenie przeznaczone głównie do nieinwazyjnych zabiegów modelowania sylwetki i poprawy kondycji skóry. Wyposażone w 8 rodzajów głowic o różnej penetracji fali z przeznaczeniem do różnych obszarów ciała najbardziej opornych na ćwiczenia i diety.

Co wyróżnia Thuzzle spośród urządzeń dostępnych na rynku ?

Większość urządzeń dostępnych dotychczas na rynku opiera się głównie na wykorzystywaniu jednego rodzaju długości fali mono lub bipolarnych, ograniczając znacznie możliwości przenikania. Inaczej dzieje się w przypadku Thuzzle- technologia Multifali działa jednocześnie na skórze jak i tkance podskórnej dając efekt liftingu i redukcji tkanki tłuszczowej. Jest jedynym na świecie urządzeniem będącym w stanie dostarczyć cztery różne strumienie energii na czterech różnych głębokościach.

Sekret działania Thuzzle

Thuzzle równomiernie uwalnia energię i powoduje dostarczenie ciepła do tkanek dzięki wykorzystaniu zjawiska diatermii. Thuzzle poprawia dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację, zapewnia odmłodzenie skóry, podnosi poziom elastyczności, powoduje lipolizę i daje efekt drenażu.

Za sprawą thuzzle dochodzi do skrócenia i zagęszczenia włókien kolagenowych, co daje natychmiastowy efekt liftingu. Działanie ciepła powoduje remodeling skóry właściwiej, stymuluje fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu i elastyny.

Energia generowana przez Thuzzle podgrzewa tkankę tłuszczową doprowadzając do zmniejszenia jej objętości. Ciepło generowane przez Multifale powoduje selektywną termolipolizę, dochodzi do rozpadu trójglicerydów zawartych w komórkach tłuszczowych na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które za sprawą zwiększonego krążenia krwi oraz przyspieszonego metabolizmu zostają usunięte z organizmu.

Skuteczność zabiegów została zweryfikowana przy pomocy serii testów z wykorzystaniem ultrasonografii wysokich częstotliwości. Dowiedziono, że pod wpływem działania Thuzzle już po 37 dniach od pierwszego zabiegu wykonanego na obszarze szyi, zwiększyła się grubość skóry, a jej gęstość wzrosła niemal dwukrotnie. Potwierdzono także 30% spadek cellulitu na udach już po trzech zabiegach.

Nieograniczone możliwości

Thuzzle służy nie tylko do odmładzania skóry i redukcji tkanki tłuszczowej ale także sprawdza się w przypadku zabiegów ginekologicznych. Dzięki Thuzzle możliwa jest powierzchowna i głęboka rewitalizacja sromu i pochwy.

Multifala jest również ratunkiem w przypadku nieudanego zabiegu z kwasem hialuronowym. Pod wpływem generowanego ciepła łatwo pozbyć się niepożądanych efektów zabiegu.

Bezpieczeństwo i komfort pacjenta

Terapia z wykorzystaniem Thuzzle nie wymaga specjalnych przygotowań do zabiegu, ani nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jest zabiegiem bezinwazyjnym i bezbolesnym, wywołującym jedynie przyjemne uczucie ciepła.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.