PL EN AR RU

Oczyszczanie

Zadbamy o Twój wygląd

Pobyty profilaktyczno-lecznicze

Pobyty profilaktyczno - lecznicze z dietą warzywno - owocową według idei dr Ewy Dąbrowskiej.

 

Zapraszamy do skorzystania z turnusów profilaktyczno - leczniczych z dietą warzywno - owocową według idei dr Ewy Dąbrowskiej.

Połączenie diety z aktywnością fizyczną pomoże w osiągnięciu celów takich jak: utrata zbędnych kilogramów, oczyszczenie organizmu z toksyn, wzrost energii, poprawa koncentracji, zdrowy i młody wygląd, a co za tym idzie ogólna poprawa samopoczucia.

Dieta owocowo - warzywna wykorzystywana jest jako skuteczna metoda profilaktyki i leczenia chorób. Jej celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn i przywrócenie jego równowagi wewnętrznej. Ponadto służy zwiększeniu energii, poprawie snu, pamięci i koncentracji, zwiększa odporność na infekcje oraz odmładza i odchudza. Zapobiega również powstawaniu wielu chorób cywilizacyjnych.

Jest formą głodówki leczniczej. Jak sama nazwa wskazuje opiera się na warzywach i owocach, które można spożywać na surowo, w postaci surówek, zup warzywnych, duszonych i pieczonych warzyw. Uzupełniana jest napojami na bazie warzyw, owoców i ziół oraz wodą. Każdego dnia w czasie trzech posiłków dostarczamy naszemu organizmowi maksymalnie do 800 kalorii. Dieta zawiera dużą ilość witamin, aktywnych enzymów, mikroelementów i błonnika, który wymiata toksyny z jelit