PL EN AR RU

Slimgroup

Zadbamy o Twój wygląd

Witamy w Slimgroup!

 

Slim GROUP to zespół profesjonalistów, którzy zadbają o Twoje zdrowie, urodę, sylwetkę no i samopoczucie. Naszym atutem jest kompleksowe działanie i doświadczenie. Nasi lekarze to specjaliści z wieloletnią praktyką, tysiącami wykonanych zabiegów i doskonałym przygotowaniem merytorycznym. Cechuje nas innowacyjność, umiejętność łączenia technik leczenia, indywidualne podejście do pacjenta. Bierzemy udział i jesteśmy współautorami projektów badawczych z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii rekonstrukcyjnej. Nasze ostatnie badania z zakresu leczenia zaawansowanymi terapiami komórkowymi, prowadzimy jako jedni z pierwszych na świecie, a polegają na pobieraniu i propagacji autologicznych fibroblastów, wykorzystywanych w regeneracji skóry i jej odmładzaniu, co daje zdumiewające rezultaty w leczeniu zmarszczek, blizn i rozstępów.

 

Tomasz Kasela

 

Tomasz Kasela, absolwent Ślaskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie ukończył Wydział Lekarski. Stypendysta Carondelet St Joseph Hospital Tucson. Absolwent studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Uczestnik licznych kursów i konferencji krajowych i międzynarodowych z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i dietetyki. Posiada bogate doświadczenie w zastosowaniu toksyny botulinowej, wypełniaczy i laserów. Przeprowadził około 6000 zabiegów. Pracował jako wykładowca na kierunku Studia Podyplomowe dla Lekarzy z dziedziny Medycyna Estetyczna w KWSPZ Kraków. Przyjmował w renomowanych klinikach chirurgii plastycznej dr Sirka w Bielsku Białej i dr Sankowskiego w Warszawie. Obecnie pracuje w Slimgroup Katowice . Pracuje naukowo nad nowymi możliwościami wypełnień w obrębie twarzy. Autor artykułów z zakresu medycyny estetycznej. Uczestnik programów telewizyjnych o tematyce anti-aging.

 

Mirosława Kasela kosmetolog

 

Absolwentka WSHE Wydział Promocja Zdrowia oraz studiów podyplomowych Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej z zakresu kosmetologii estetycznej i odnowy biologicznej. Doświadczenie zawodowe z zakresu obsługi urządzeń medycznych do walki z otyłością zdobywała w ośrodkach międzynarodowych - Chiny Shenzhen, Hong Kong oraz na szkoleniach krajowych. Uczestnik licznych kursów krajowych i międzynarodowych. Doświadczony praktyk.

 

Martyna Kasela

 

Absolwentka  Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie ukończyła Wydział Lekarski, kierunek Lekarsko -Stomatologiczny. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej. Uczestnik licznych kursów i konferencji krajowych i międzynarodowych z zakresu medycyny estetycznej. Współtwórca innowacyjnych kosmetyków drKasela, , używanych do leczenia cellulitu i procesów przeciwstarzeniowych.

Udziałowiec NCT S.A , spółki zajmującej  się wykorzystaniem autologicznych fibroblastów , w leczeniu blizn, rozstępów i zmarszczek , gdzie pracuje w  zespole badawczym.

Współudziałowiec Immuno - factor sp.zo.o. , zajmującej  się  wykorzystaniem, wysokoaktywnej hialuronidazy w farmaceutyce i kosmetologii ,oraz peptydów hamujących nekrozę i apoptozę komórek.

Ambasador Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet.