PL EN AR RU

Radiesse

Bezpiecznie niwelowanie zmarszczek

Radiesse

Radiesse jest nową generację wypełniaczy stosowanych w medycynie estetycznej i dermatologii estetycznej. Preparat ten ma nowatorski mechanizm działania – efekt wypełnienia uzyskiwany jest dzięki przyrostowi naturalnego kolagenu w skórze pacjenta.

W jakich wskazaniach stosowany jest preparat Radiesse?

Radiesse jest stosowany głównie w zabiegach usuwania zmarszczek oraz w zabiegach korygujących owal twarzy.

Jak wygląda zabieg Radiesse?

Przed zabiegiem pacjent odbywa konsultację z lekarzem medycyny estetycznej lub dermatologii estetycznej. Zabieg trwa około 30-40 minut. Lekarz medycyny estetycznej lub dermatologii estetycznej za pomocą kaniuli wstrzykuje w leczone okolice preparat Radiesse. Zabieg jest prawie bezbolesny. Po zabiegu może utrzymywać się delikatny obrzęk i zaczerwienienie leczonych okolic.

Kiedy widać pierwsze efekty Radiesse?

Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu.

Jak długo utrzymują się efekty Radiesse?

Wyniki zabiegu należą do najtrwalszych w medycynie estetycznej – utrzymują się około 18 miesięcy!

Czy Radiesse jest preparatem dobrze poznanym przez medycynę estetyczną?

Na świecie Radiesse® jest szeroko stosowanym wypełniaczem w medycynie estetycznej. Uzyskał on aprobatę amerykańskiego stowarzyszenia FDA (Food and Drug Administration) oraz jest uważany za bezpieczny środek do niwelowania zmarszczek na twarzy. Ponadto zalicza się go do wypełniaczy dających semi – permanentne efekty, utrzymujące się od roku do pięciu lat w skórze pacjenta.

Jakie są zalety Radiesse?

Radiesse jest preparatem bardziej wydajnym niż kwas hialuronowy. Wg badań medycznych jest również preparatem bezpieczniejszym. Poniżej ilustracja różnic w wydajności i czasie utrzymywania się Radiesse i kwasu hialuronowego Restylane:

 

 

 

Jak działa Radiesse?

Unikalny skład Radiesse® zapewnia natychmiastową poprawę wyglądu, charakterystyczną dla innych wypełniaczy, plus długotrwałe efekty. Dzieje się tak dlatego, że Radiesse® składa się z maleńkich, gładkich cząsteczek hydroksyapatytu wapnia (CaHA). Cząsteczki te tworzą rodzaj rusztowania, na którym rozwijają się cząsteczki kolagenu, tworzone przez ludzki organizm, a to z kolei zapewnia pożądane długotrwałe efekty. Te unikalne zalety preparatu sprawiają, że Radiesse® jest idealnym wyborem dla modelowania i rzeźbienia konturu twarzy oraz innych zastosowań medycznych.

Czy Radiesse jest bezpieczne?

Radiesse® składa się z hydroksyfosforanu wapnia (hydroksyapatytu – CaHA) tworzącego zawiesinę w sodzie karboksymetylo celulozy. CaHA jest materiałem budulcowym, który wchodzi również w skład ludzkich kości i już od 25 lat jest stosowany przy wszczepianiu implantów dentystycznych i ortopedycznych. Podczas tak długiego okresu stosowania go nie odnotowano żadnych skutków ubocznych. Radiesse® nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego dlatego nie wywołuje reakcji alergicznych. W związku z powyższym nie ma potrzeby robienia testów uczuleniowych bezpośrednio przed zabiegiem.

W jakich wskazaniach polecamy Radiesse?

Radiesse najlepiej się sprawdza zabiegach poprawiających kontur twarzy, odmładzających jej kształt. Proces ten ilustruje poniższa rycina:

 

 

 

Cena

ustalana indywidualnie

zapisz się!