PL EN AR RU

Chirurgia plastyczna
Zadbamy o Twój wygląd

Powiększenie piersi

Celem zabiegu powiększania biustu jest poprawa wyglądu - kształtu i wielkości piersi. Na zabieg najczęściej decydują się:

 

  • kobiety, które utraciły objętość biustu na skutek utraty dużej masy ciała,
  • kobiety u których w wyniku ciąży piersi utraciły jędrność,
  • kobiety z wrodzoną lub nabytą asymetrią piersi.
  • kobiety, które mają małe piersi, często będące wynikiem niedorozwiniętego gruczołu piersiowego.

 

Przed zabiegiem niezbędna jest konsultacja z chirurgiem plastycznym, podczas której pacjentka wspólnie z lekarzem dokonuje wyboru implantów (implanty okrągłe, implanty anatomiczne). Zgodnie z oczekiwaniami pacjentki chirurg omawia możliwe do osiągnięcia efekty i techniki operacyjne.

W trakcie zabiegu lekarz wykonuje cięcie i wytwarza w tkance piersiowej kieszeń, w której umieszcza implant. Po właściwym umieszczeniu implantu cięcie jest zamykane za pomocą szwów chirurgicznych. Operacje powiększenia piersi przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym, dlatego należy wykonać zlecone podczas konsultacji anestezjologicznej niezbędne badania. Zabieg trwa ok. 1-1,5 godziny. Po operacji wymagane są 2 doby hospitalizacji. Wizyty kontrolne i zmiany opatrunków odbywają się co 3-4 dni w pierwszych 9 dniach po zabiegu. Kolejne wizyty kontrolne zaleca się 6 tygodni i 6 miesięcy po operacji. 

Cena

12 900,00 - 15 400,00 PLN 

Konsultacja - 150 PLN

zapisz się!