PL EN AR RU

Chirurgia plastyczna
Zadbamy o Twój wygląd

Lifting twarzy

Lifting to zabieg, którego celem jest odmłodzenie wyglądu twarzy lub skorygowanie jej rysów. Na zabieg hifu lub terapię osoczem bogatopłytkowym najczęściej decydują się osoby, u których wraz z upływem czasu pojawił się nadmiar tkanki skórnej, tworzącej zmarszczki.

Przed zabiegiem niezbędna jest konsultacja z chirurgiem plastycznym, podczas której omawia on możliwe do osiągnięcia efekty i techniki operacyjne zbieżne z oczekiwaniami pacjenta. W naszym salonie przeprowadzamy także hifu lifting, czyli bezinwazyjny zabieg wiązką fal utradźwiękowych. Wykonujemy także zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, które określane są jako wampirzy lifting. 

Chirurgiczny lifting twarzy przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym, dlatego należy wykonać zlecone podczas konsultacji anestezjologicznej badania. Zabieg trwa ok. 2-3 godzin. Po operacji wymagane są dwie doby rekonwalescencji. Wizyty kontrolne i zmiany opatrunków odbywają się co 3-4 dni w pierwszym tygodniu po zabiegu. Kolejne wizyty kontrolne zaleca się 6 tygodni i 6 miesięcy po operacji. Z kolei zabieg hifu nie wymaga późniejszej hospitalizacji.

Cena

7 500,00 - 13 500,00 PLN 

Konsultacja - 150 PLN

zapisz się!